(+420) 602 462 002

Denka Lift DL 25

Výrobce:
Kategorie:
Nosnost:
Max. výška:
Pohon:

Denka Lift
Přívěsné plošiny
200,00 kg
25,00 m
230 V / AKU

Přívěsná pracovní plošina, pohon AKU, pracovní výška činí 25 metrů.

Nová řada přívěsných plošin DL byla speciálně vyvinuta pro uživatele pracovních plošin, kteří mají vysoké požadavky na bezpečnost stroje, minimální rozsah údržby, velkou pracovní výšku a stranový dosah. Přívěsná pracovní plošina DENKA LIFT DL25 je určena pro provádění oprav a revizí různých technických zařízení a elektrických rozvodů, dále pro čištění, opravy a nátěry zařízení a budov ve stavebnictví, prořez stromů i pro většinu ostatních výškových prací. Díky tichému na ovzduší neznečišťujícímu pohonu z baterií je pracovní plošina vhodná i k práci v interiérech jako jsou např. kostely, letištní budovy, pasáže obchodních center.

Nepřekonatelná kvalita a výkonnost charakterizují robustní pracovní plošinu model DL25, kterou lze obsluhovat i bez předchozích znalosti.

Instalace lze provést i na malém prostoru a na šikmém podloží rychle a bezpečně, mimo jiné díky hydraulickým podpěrám s volně pohyblivými opěrnými talíři. Maximální pracovní výška činí 25 metrů. Automatické omezení zatěžovacího momentu zaručuje optimální stranový dosah v závislosti na zatížení v pracovním koši, který činí až 12 metrů.

Každá pracovní plošina DENKA LIFT splňuje nejpřísnější bezpečnostní normy. Elektrické a hydraulické systémy jsou vždy dvojnásobně jištěny. Válce jsou vybaveny pojistnými ventily pro případ roztržení hadic a všechny funkce pohybů jsou jištěny přetlakovými ventily, tím je zajištěna maximální bezpečnost všech pracovníků, kteří pracovní plošinu používají.

Teleskopický výložník je vyroben ze speciálně tažených hliníkových profilů, které zajišťují dobrou stabilitu a malou hmotnost. Nízká hmotnost také snižuje nároky a náklady na přepravu stroje.

Kombinace vlastností výložníku a proporcionálně ovládaného systému rychlosti zaručuje uživateli v koši stabilní, bezpečné a funkční pracoviště.

Základní přehled

  • Pracovní výška až 25,00 m
  • Otočný hliníkový koš 1200 mm
  • Akumulátorový pohon
  • Hydraulický pojezd
  • Hydraulický pojezd ovládaný z koše
  • Měření motohodin
  • Proporcionální ovládání
  • Hydraulické podpěry
  • Proudový chránič 30 mA
  • Zásuvka 230 V v koši

Technické parametry

Pracovní výška25,00 m
Stranový dosah12,00 m
Nosnost koše200 kg
Pohon230V / AKU
Přepravní délka8,08 m
Přepravní šířka1,72 m
Přepravní výška2,14 m
Plocha při rozložení podpěr4,5x4,5 m
Hmotnost3 200 kg
Ovládáníproporcionální
Otoč výložníku360°

Nezávazná poptávka

Odesláním této nezávazné poptávky souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb.